Osmý veletrh pracovních příležitostí při MSV se uskuteční 4. října 2018

I letos budou moci firmy představit svou nabídku pracovních příležitostí při Mezinárodním strojírenském veletrhu. Pavilon A2 ožije tradičním veletrhem Job Fair MSV 4. října. Součástí veletrhu bude i letos doprovodný program a koučovací zóna. Standardem veletrhu je konzultace a tisk životopisů. Na veletrh si najdou cestu nejen žáci, či studenti, ale také odborníci, kteří hledají novou výzvu.

Přihlašování na veletrh bude probíhat do konce října 2018. Firmy najdou všechny podrobnosti k veletrhu na webových stránkách www.jobfairmsv.cz„Jsme moc rádi, že se veletrh uskuteční již poosmé. Je to pro nás závazek, a také ocenění, že děláme veletrh dobře. Věřím, že všichni noví partneři, kteří ještě prezentaci při MSV na kariérním veletrhu, nevyužili budou spokojeni. Jen doporučuji neotálet s přihláškou, protože většinou je plno velmi brzy,“ dodává s úsměvem ředitel veletrhu Jiří Wagner z pořádající agentury Alfa Fairs s.r.o.

Všechny firmy mohou využít i možnost zařazení do doprovodného programu, či drobnou výstavu svých exponátů. Některé firmy dokonce využívají i nepřímou účast prezentace při veletrhu. To však dle slov ředitelky společnosti, Andrey Janečkové, ten největší efekt. „Jak se říká, první jí oči. Proto je dobré, když se může firma prezentovat přímo a osobně. Většinou dojdou obě strany k nejrůznějším otázkám, které by jinak nevyřešily,“ dodává Janečková.

Firmy získají nejen možnost seznámit se a vyzpovídat potenciální uchazeče o zaměstnání, ale také velmi dobrou marketingovou podporu. „Většina firem k nám chodí kvůli prezentaci a rozšíření povědomí o firmě, či značce. Musíme zaklepat, že téměř ve 100 % se zde objeví zajímaví lidé pro firmy, a tak odcházejí všichni spokojeni,“ dodává Janečková.

Více informací o veletrhu lze najít na www.jobfairmsv.cz.